Zabudowy balkonowe Zapoznaj się z ofertą

Funkcjonalny i estetyczny balkon

Balkon to szczególne miejsce w naszych mieszkaniach. Nierzadko stanowi przedłużenie strefy dziennej, w której wypoczywamy, przyjmujemy gości, spędzamy czas z bliskimi.

Praktyczna zabudowa balkonu posiada wiele korzyści:

  • stwarza doskonałe warunki do relaksu
  • pozwala w pełni wykorzystać metraż balkonu
  • skutecznie chroni przed deszczem, wiatrem, chłodem
  • ogranicza straty ciepła w mieszkaniu
  • doskonale się prezentuje
  • pasuje zarówno do nowoczesnej, jak i klasycznej zabudowy
  • ułatwia utrzymanie czystości na balkonie

Bezramowe zabudowy balkonów firmy COPAL

Bezramowe systemy zabudowy balkonów zapewniają dodatkową ochronę wnętrza mieszkań przed hałasem i włamaniem, co jest szczególnie istotne w lokalach znajdujących się na niskich kondygnacjach. Konstrukcje tego typu doskonale prezentują się z zewnątrz, a od wewnątrz stwarzają ogrom możliwości aranżacyjnych.

Balkon w zabudowie może pełnić funkcję salonu lub ogrodu zimowego. Latem świetnie sprawdzi się jako miejsce do pracy bądź nauki. Nowoczesne, przeszklone balkony wpisują się w aktualne trendy architektoniczne. Bezramowy system osłon balkonu podniesie standard mieszkania, a optymalnie zaprojektowana konstrukcja zabudowy gwarantuje swobodny przepływ powietrza.

Funkcjonalny i estetyczny balkon

Zabudowy balkonów

Planują Państwo modernizację balkonu? Szukają Państwo praktycznych rozwiązań konstrukcyjnych, które podniosłyby funkcjonalność tego rodzaju przestrzeni? W naszej ofercie znaleźć można bezramowe systemy zabudowy balkonów, które sprawdzą się niemal w każdym mieszkaniu. Zachęcamy do kontaktu z zespołem Kol-Dar!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYMI PRODUKTAMI? ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ