BRAMY GARAŻOWE FIRMY GROS

 

Brama garażowa powinna zapewnić wygodne użytkowanie garażu oraz w pełni zaspokajać stawiane przed nią wymagania. Może być montowana w trakcie budowy oraz już w istniejących budynkach np. podczas remontu. Brama to także element elewacji, dlatego odpowiednie jej wykończenie oraz estetyka staje się dla naszych klientów bardzo ważna. W ofercie posiadamy trzy rodzaje bram:

 

  • Bramy garażowe segmentowe

bramy garazowe segmentowe  bramy garazowe segmentowe 2

Bramy garażowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie techniczne oraz estetyczne, spełniające bardzo wysokie wymagania użytkowników. Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji.

Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Panele bramy o gr. 40 i 42mm wykonane są ze stali ocynkowanej i lakierowanej specjalną metodą METCOLOR lub powlekanej okleiną drewnopodobną. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bez-freonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni.

Specjalna konstrukcja paneli gwarantuje bezpieczeństwo - przypadkowe ściśnięcie palców rąk przy zamykaniu lub otwieraniu bramy jest niemożliwe.

Bramy segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie.

 

  • Bramy garażowe dwuskrzydłowe

bramy garazowe dwuskrzydlowe  bramy garazowe dwuskrzydlowe 2

Brama garażowa stalowa - dwuskrzydłowa to tradycyjne i praktyczne rozwiązanie. Podstawową zaletą bramy skrzydłowej jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja zapewniająca sprawną pracę. Bramy dwuskrzydłowe produkowane są praktycznie na każdy wymiar i w różnych opcjach wyposażenia.

Są dostępne w dwóch wersjach: o podziale symetrycznym i asymetrycznym.

Szkielet bramy oraz ościeżnica wykonane są z profili zimno giętych, zabezpieczonych przed korozją farbą podkładową i lakierem. Wypełnienie skrzydła bramy stanowi panel segmentowy w kolorach RAL lub drewnopodobnych.

Skrzydło wiodące bramy wyposażone jest w zamek z wkładką patentową. Skrzydło stałe w rygiel góra-dół. Dodatkowo w obu skrzydłach bramy można zamontować stopkę blokującą.

 

  • Bramy garażowe rolowane

brama garazowa rolowana  brama garazowa rolowana 2

Rolowane bramy garażowe można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Brama rolowana zwija się do skrzynki mocowanej na ścianie, która może być zamontowana zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Tym samym może być użyta tam gdzie inne bramy nie mogą być zamontowane.

Pancerz bramy zbudowany z profili o grubości 18,5 mm wykonanych z wysokogatunkowych blach aluminiowych. Zastosowano system uszczelek w dolnych profilach oraz prowadnicach.

Kolorystyka bram:

- Standardowe: biały, szary, srebrny, brązowy

- Drewnopodobne: złoty dąb, ciemne drewno

Istnieje możliwość doboru bramy w innych kolorach oraz powlekanych okleiną drewnopodobną.

Brama standardowo jest wyposażona w elektryczny napęd rurowy wraz z awaryjnym otwieraniem w przypadku braku zasilania. Posiada hamulec inercyjny, centralkę, parę fotokomórek, 2 piloty oraz przycisk natynkowy służący do otwierania bramy.

Opcjonalnie można zastosować zabezpieczenie krawędziowe optyczne, które w przypadku gdy brama natrafi na przeszkodę zatrzymuje ją.

Nasi Partnerzy

00.jpg01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg

NASZE SKLEPYRYBNIK  -  LESZCZYNY  -  PSZÓW  -  RYDUŁTOWY -  WODZISŁAW ŚLĄSKI -  RACIBÓRZ  -  INFOLINIA  PN-PT 8:00 - 19:00, SOB 9:00 - 14:00    32 422-59-90

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą


 
×
fb