Bramy Zapoznaj się z ofertą

Bramy garażowe

Oferujemy nowoczesne bramy garażowe idealnie współgrające z estetyką elewacji i sąsiednich zabudowań. Mogą być montowane w trakcie budowylub w już istniejących budynkach. Posiadamy w ofercie trzy rodzaje bram: segmentowe, dwuskrzydłowe oraz rolowane.

Bramy garażowe segmentowe

Modele segmentowe otwierają się pionowo do góry, co pozwala zaoszczędzić nieco miejsca w garażu i przed nim. Konstrukcja nośna tego rodzaju bramy wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo, a panele ze stali ocynkowanej i lakierowanej specjalną metodą METCOLOR lub powlekanej okleiną drewnopodobną.

Specyfikacja techniczna wybranego produktu

Bramy garażowe segmentowe GROS; grubość panelu 40mm, 60mm:

  • brama garażowa segmentowa przeznaczona jest do użytku w budynkach mieszkalnych czy teżpomieszczeniach gospodarczych;
  • płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 40 mm, wypełnionych pianką poliuretanową; ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV
  • zastosowano system trwałych uszczelnień
  • brama otwierana ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego

Oferujemy ponadto bramy garażowe segmentowe KMT o grubości panelu 45mm.

Trwały system uszczelnień zabezpiecza cały obwód bramy. W tym celu wykorzystano przyjazną środowisku bez-freonową piankę poliuretanową, odporną na działanie insektów i pleśni. Bramy segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie. Są praktyczne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

Brama garażowa stalowa - dwuskrzydłowa to tradycyjne i praktyczne rozwiązanie. Podstawową zaletą bramy skrzydłowej jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja zapewniająca sprawną pracę. Bramy dwuskrzydłowe produkowane są praktycznie na każdy wymiar i w różnych opcjach wyposażenia. Są dostępne w dwóch wersjach: o podziale symetrycznym i asymetrycznym.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

Szkielet bramy oraz ościeżnica wykonane są z profili zimno giętych, zabezpieczonych przed korozją farbą podkładową i lakierem. Wypełnienie skrzydła bramy stanowi panel segmentowy w kolorach RAL lub drewnopodobnych.

Skrzydło wiodące bramy wyposażone jest w zamek z wkładką patentową. Skrzydło stałe w rygiel góra-dół. Dodatkowo w obu skrzydłach bramy można zamontować stopkę blokującą.

Specyfikacja techniczna wybranego produktu

Bramy garażowe dwuskrzydłowe GROS:

  • brama garażowa dwuskrzydłowa stalowa PRESTO przeznaczona jest do użytku w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących lub pomieszczeniach gospodarczych
  • brama składa się z dwóch skrzydeł oraz ościeżnicy; skrzydła oraz ościeżnica zbudowane z profili stalowych czarnych FORSTER PRESTO zimnogiętych, bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5mm; skrzydła wypełnione panelem segmentowym
  • brama może być otwierana ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego

Bramy garażowe rolowane

Rolowane bramy garażowe sprawdzą się w szczególności tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Brama rolowana zwija się do skrzynki zamocowanej na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Pancerz bramy zbudowany jest z profili o grubości 18,5 mm, wykonanych z blach aluminiowych.

Bramy garażowe rolowane są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych: m.in. biały, szary, srebrny, brązowy, złoty dąb, ciemne drewno. Bramę zaopatrzono w elektryczny napęd rurowy, system awaryjnego otwierania w przypadku braku zasilania, hamulec inercyjny, centralkę, 2 piloty, parę fotokomórek i przycisk natynkowy służący do otwierania bramy.

Bramy rolowane znajdą zastosowanie nie tylko w garażach, ale także w halach przemysłowych, budynkach magazynowych czy handlowo-usługowych. Dzięki bogatej kolorystyce stanowią doskonały element dekoracyjny, idealnie dopasowany do fasady budynku. Brama wykonana z wysokogatunkowej blachy cechuje się podwyższoną odpornością na zniszczenie i działanie czynników atmosferycznych.

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe - Rybnik

Oferujemy ponadto:

  • bramy przemysłowe GROS, przeznaczona do użytku w obiektach przemysłowych i obiektach publicznych; konstrukcję bramy wykonano z elementów stalowych ocynkowanych; brama otwierana jest ręcznie, za pomocą kołowrotu łańcuchowego lub napędu elektrycznego;
  • bramy garażowe uchylne i dwuskrzydłowe wykonane z mocnej blachy trapezowej; konstrukcję wykonujemy z ocynkowanych kształtowników i profili stalowych; dostępne są bramy z ociepleniem (styropian i panel PCV biały), bez ocieplenia oraz automatykę do zdalnego otwierania bramy; istnieje możliwość zamontowania dodatkowych drzwi wejściowych w skrzydle bramy

Dokonujemy bezpłatnego pomiaru bramy. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYMI PRODUKTAMI? ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ